KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16182048
nr 1618 2048
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Porträtt av Erik Lindberg. Signerad. Bildmått: 18x13 cm, yttermått inklusive ram: 43x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:31:09
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell